Strony Internetowe

Profesjonalna strona internetowa stanowi fundament każdej działalności, umożliwiając skuteczną komunikację z klientami, prezentację oferty oraz prowadzenie efektywnych działań marketingowych.

Dlaczego potrzebujesz strony internetowej?

Strona internetowa to serce Twoich działań marketingowych, kluczowy punkt, w którym skupiają się wszystkie drogi prowadzące klientów do Ciebie. To właśnie tutaj trafiają zainteresowani, kierowani z różnych kanałów takich jak wizytówka Google, social media, czy kampanie reklamowe. Strona internetowa służy nie tylko jako wizytówka Twojej firmy, ale także jako platforma edukacyjna, na której klienci mogą zgłębiać szczegóły oferty i uczyć się więcej o produktach lub usługach, które oferujesz.

Dostęp 24/7

Strona internetowa to Twój pracownik pozyskujący klientów za Ciebie przez cały dzień.

Edukacja

Klient może dowiedzieć się najwięcej o Twojej ofercie. Oraz zbudować do Ciebie zaufanie.

Wizerunek

Strona to przestrzeń, gdzie prezentujesz swoje wartości, które wyróżniają Cię na tle konkurencji.

Takie są nasze strony

Responsywe

Osoby przeglądające strony internetowe na urządzeniu mobilnym to aż 58%. Dlatego każda nasza strona jest dostosowana do urządzeń mobilnych.

Bezpieczne

Bezpieczeństwo online jest priorytetem. Dlatego każda strona, którą tworzymy, jest zabezpieczona i spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Skalowalne

Nasze strony kluczowo wpływają na rozwój biznesów klientów. Projektujemy je z myślą o płynnej rozbudowie, eliminując potrzebę tworzenia od podstaw.

Konwersyjne

Projektujemy z myślą o skutecznej sprzedaży online, aktywnie wspierając sukces naszych klientów w dynamicznym świecie internetowym.

Szybkie

Przeciętny użytkownik nie czeka więcej niż 2 sekundy na załadowanie strony. Dlatego priorytetem dla nas jest idealnie zooptymalizowane strona.

Skuteczne

Wiemy, jak skutecznie prowadzić odbiorców do produktów, korzystając z najlepszych praktyk projektowania UX i strategii konwersji.

Tak działamy

01

Konsultacja i analiza

Rozpoczynamy od spotkania lub rozmowy telefonicznej , aby lepiej zrozumieć Twoje potrzeby, cele biznesowe i oczekiwania względem strony internetowej. Analizujemy również konkurencję oraz branżę, w której działasz.

02

Projektowanie

Na podstawie zebranych informacji tworzymy projekt, który skupia się na estetyce, użyteczności i funkcjonalności. Nasze projekty są starannie dopasowane do Twojej marki i zapewniają atrakcyjne doświadczenie użytkownika.

03

Implementacja

Pracujemy nad przeniesieniem projektu graficznego na funkcjonalną stronę internetową. Wykorzystujemy najnowsze technologie i najlepsze praktyki programistyczne, aby zapewnić wysoką jakość naszych produktów.

04

Testowanie

Przedstawiamy Ci wstępną wersję strony do przetestowania. Wdrażamy poprawki i optymalizacje, aby zagwarantować, że Twoja strona działa sprawnie i efektywnie na różnych urządzeniach i przeglądarkach.

05

Wdrażanie

Po udanych testach i optymalizacji strony internetowej, przechodzimy do etapu wdrażania. Dokładnie dbamy o prawidłową konfigurację oraz bezproblemowe działanie strony na serwerze klienta, zapewniając pełną funkcjonalność.

06

Szkolenie i przekazanie

Po zakończeniu projektu oferujemy szkolenie w obsłudze strony, dzięki czemu będziesz samodzielnie zarządzać treściami i aktualizacjami. Zapewniamy Ci niezbędne narzędzia i wskazówki, abyś mógł skutecznie prowadzić swoją stronę internetową.

Bezpłatna wycena

Zostaw swój numer, oddzwonimy

Polityka Prywatności

Lub skorzystaj z formularza